Wymiana i zwroty

Reklamacje i zwroty:

 

    Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca cenę produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Zamawiającego. Koszty dostaw oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

Jeśli zwracany produkt jest przeznaczony do żywienia, nie może być zwrócony w otwartym lub uszkodzonym opakowaniu.

 

 W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu.

 

 Reklamacje dotyczące produktów i usług przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: zdrowiecodnia@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 606 382 944, A także przez formularz kontaktowy na zdrowiecodnia.pl

Po zgłoszeniu chęci reklamacji, sklep udostępni formularz reklamacyjny klientowi.

 W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. Nr 22 poz. 271.

 

NewsletterZapisz się do newslettera. Poznaj nasze nowości oraz unikalne oferty.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.
<--! Social Media-->